Jak schudła Anna Hathaway do filmu Nędznicy?

odchudzona anne hathawayAnna Hatheway jest jednym z niesamowicie inspirujących przykładów jak można szybko i skutecznie schudnąć. Aktorka musiała uporać się z ogromnym trudem, aby w krótkim okresie czasu zrzucić 12 kilogramów do swojej nowej roli. Ważne w tym przypadku było nie tylko to, aby się odchudzić, ale żeby nie było żadnego efektu jo-jo. Zdjęcia do filmu trwały ponad 3 miesiącu, dlatego też Anna musiała podejść do tego bardzo rzetelnie. W jaki więc sposób udało się jej osiągnąć taki sukces? Postawiła na dobrą dietę!

Dieta Anny Hatheway

W diecie na odchudzanie aktorki nie ma żadnych sekretnych tajników. Kluczem do zrzucenia tych kilkunastu kilogramów była redukcja kaloryczna. Posiłki składające się z łącznie 1800 kalorii na dobę wystarczyły, aby ta dieta była skuteczne. W ciągu każdego dnia zjadała aż 7 posiłków! W ten sposób mogła postawić na regularność dostarczania energii przez co za dnia nie odczuwała tak intensywnego głodu.

Bardzo ważnym czynnikiem wspomagającym odchudzanie było odstawienie cukrów prostych. Mało kto wie, ale chleb nawet ten z mąki żytniej, po obróbce termicznej zamienia się głównie w cukry proste. Anne Hatheway wolała jeść owsiankę z surowych płatków. Dużo błonnika oraz nabiał podziałały idealnie jako spalacz tłuszczu.

Co ciekawe, aktorka każdy dzień kończyła dwoma łyżkami oliwy. Podobno spożywanie jej przed snem bardzo wspomaga trawienie i wstrzymuje odkładanie się zbędnej tkanki tłuszczowej.

Trening fizyczny

Oprócz diety, aktorka postawiła na treningi fitness. W tym przypadku najważniejsza była intensywność samego treningu. Nigdy nie trwał dłużej niż 30 minut. Zapewne wiele osób zastanawia się, jak takie krótkie treningi mogą przynieść rezultaty. Odpowiedź jest bardzo prosta – intensywność ponad długość.

W trakcie tych 30 minut ćwiczeń, aktorka pozostawała w ciągłym ruchu. Oznacza to, że nie było żadnej przerwy na odpoczynek czy uzupełnienie płynów. Organizm w ten sposób niesamowicie skutecznie spalał tłuszcz.

Cały proces zrzucania wagi trwał około 4 miesięcy. Być może wiele osób się zastanawia czy naprawdę warto tak się poświęcać, aby wyglądać szczuplej i pięknie. Odpowiedź pozostawiam Wam do osądu. Jednakże wyczyn Anny Hatheway jest naprawdę godny podziwu i może inspirować do zmian w naszym życiu, a przede wszystkim do schudnięcia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *