Najpopularniejsze diety aktorek z Hollywood

Najskuteczniejsze diety aktorek hollywoodKtóra z kobiet nie marzy, by wyglądać jak aktorki z dużego ekranu. Każda pragnie dorównać im urodą i sylwetką. Jednak mało kto wie w czym tkwi sekret tych zjawiskowych pań. Oczywiście słyszy się nagminnie o stosowaniu przez nie medycyny estetycznej. Wstrzykiwanie sobie botoksu, powiększanie ust czy implanty piersi, nie robią już na nikim większego wrażenia. Jednak nie wszystkie są napompowane sztucznością. Wiele z nich stawia na zdrową dietę. Między innymi dzięki temu Gwen Stefani brzuch szybko wyrzeźbiła. To właśnie najpopularniejsze sposoby na zgrabną sylwetkę aktorek z Hollywood zostaną opisane w tym artykule.

  1. Dieta sokowa – Istnieje teoria, że organizm można skutecznie odżywiać tylko i wyłącznie sokami. Ma to obniżyć wagę, oczyścić ciało i dodać witalności. Wiele aktorek otwarcie przyznaje się do jej stosowania i wręcz promuje tego typu posiłki. Jest to dobry sposób na dostarczenie organizmowi sporej ilości witamin i minerałów. Jeśli doda się do takiego wyciskanego soku błonnik albo nasiona idealnie pobudzi się metabolizm. Powszechnie wiadomo, że przyspieszona przemiana materii świetnie działa na proces chudnięcia. Takie soki nie muszą być jedynie na bazie owoców. Śmiało można dodawać do nich buraki, seler, pietruszkę czy szpinak. Nie trzeba trzymać się ścisłych przepisów na taki sok. Wrzuca się do wyciskarki to co akurat jest pod ręką i wychodzi zdrowy i lekki posiłek.
  2. Dieta Cambridge – Ta dieta jest nie tylko popularna wśród gwiazd Hollywood. Stosują ją ludzie niemalże na całym świecie. Jednak zdobyła ona swoją sławę głównie dzięki popularyzacji jej prze aktorki. Celebryci chętnie chwalili się spadkiem wagi i podkreślali, że to zasługa właśnie diety Cambridge. Sama dieta jest dość droga, tym bardziej nie dziwi, że to właśnie bogate aktorki po nią sięgnęły. Chodzi w niej o to by spożywać wyłącznie produkty polecane przez właśnie pomysłodawcę tej diety. Posiłki są niskokaloryczne, więc stosunkowo łatwo dzięki niej obniżyć swoja wagę.
  3. Dieta Pudełkowa – Niezwykle popularna opcja dla osób bardzo zapracowanych. Wiele aktorek na swoich profilach na portalach społecznościowych wstawia zdjęcia jak zajada posiłek z plastikowego pojemnika. Cała idea tej diety polega na tym, że zewnętrzna firma codziennie rano przywozi gotowe menu na cały dzień właśnie w takich pudełkach. Dla przeciętnej osoby, patrząc na polskie realia taka dieta to miesięczny koszt ok 2000 złotych- nie mało. Jednak tę wersję zostawmy bogatym aktorkom. Tańsza opcja polega na tym, że dzień wcześniej przygotowuje się posiłki na cały dzień i porcjuje się je do pudełek. Proste i o wiele tańsze.

Diety są różne, mniej lub bardzie dziwne. Aktorki, które podziwia się z nutą zazdrości mają przeważnie cały sztab ludzi, którzy o nie dbają. Jednak nie należy z góry zakładać, że coś nie jest dla zwykłego śmiertelnika. Można sposoby na zdrową dietę podpatrzeć od znanych aktorek z Hollywood i przełożyć na swoją kieszeń. Szerzej opisane diety znajdziesz na stronie codzienniefit.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *