Witajcie na blogu TeatrKomedii!

Cześć, jestem Ania i założyłam tego bloga, aby podzielić się z wami najlepszymi sposobami na odchudzanie, które są stosowane przez aktorki na całym świecie. Zawsze inspirowały mnie postacie, które do swojej roli potrafiły w zdumiewająco krótkim czasie schudnąć 5-10 kg do roli. Początkowo zastanawiałam się czego to zasługa. Czy to trener personalny, suplementy, dobra dieta, a może treningi pełne potu? Prawda jest taka, że każdy ma swój przepis na sukces. Przedstawię tu kilka historii sławnych postaci, które swoją ciężką pracą potrafiły odchudzić się w rewelacyjnym tempie.

Mam nadzieję, że w ten sposób będę mogła przyczynić się do zmotywowania wielu osób. Niestety dobrze wiem, z własnego doświadczenia, że najciężej zabrać się do pracy i w niej wytrwać. Myślę, że historie naszych idolek będą idealnym motywatorem dla nas, aby dokonać pewnych zmian. No bo w końcu kto nas bardziej zainspiruje niż nasi najwięksi idole? Sama wzorowałam się na pięknej Natalie Portman, która przeszła niesamowicie ciężką drogę, aby doprowadzić swoje ciało do roli w filmie Black Swank. Takich historii będzie tu kilka.

Poza tym, na pewno macie swoich idoli. Napiszcie do mnie. Podzielcie się tym, co Was zainspirowało do zmian, do tego, aby w końcu się odchudzić. Którą aktorkę najbardziej podziwiacie za pracę do przygotowania się do roli? Chętnie poznam Wasz punkt widzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *